
Аспірація стружкопилосос два фільтри для рейсмусу, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного верстата.
32 200 ₴
- В наявності
Стружкопилосос, аспірація, витяжка 4800 м³/год. Стальний зварний або розбірний корпус.
Алюмінієва лита пожежобезпечна крильчатка.
Застосовується для видалення стружки та пилу на деревообробних виробництвах.
Чудово підходить для - чотиристороннього деревообробного станка, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка.
Аспірація розрахована на підключення до 4-х деревообробних станків, на яких можна працювати одночасно.
- Продуктивність, м³/год: 4800
- Тиск розрідження, Па: 2900
- Кількість фільтрів, шт: 2
- Кількість мішків накопичувача, шт: 2
- Об'єм мішка накопичувача, м³: 0,75
- Площа фільтра, м²: 5,2
- Діаметр повітропроводів, мм: 250
- Електродвигун 3-фазний
- Потужність, кВт: 3,0
- Частота обертів, об/хв: 2850
- Номінальна напруга, В: 380
- Габаритні розміри, мм
- довжина: 1200
- висота: 2700
- ширина: 1250
Вага, кг: 94
Додатково колектор з шиберами на 3 входи діаметр 125 мм +1800 грн
на 4 входи діаметр 125 мм +2500 грн
Можливе виготовлення входів іншого діаметра.
Придбати аспірацію у нас можна для станка, форматного, форматно-розкрійного станка, пильного центру, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка, шліфувального та ленточношліфувального станка, торцювальної пили, кромочника, кромкооблицювального станка, гравірувального та ЧПК фрезерного станка, ленточнопилкового станка, лобзика, ленточної пилорами, багатопильного, брусовочного та окорочного станка, обробного центру, циркулярної пили, шипорізного та стругального станка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розрідження | 0.03 мбар |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Вага | 94 кг |
| Продуктивність | 4800 куб.м/год |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Кількість пилозбірних мішків | 2 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 1 куб. м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Діаметр шланга | 125 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 32 200 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружкопилосос поставляється у великовузловому виконанні. Корпус упакований стрейч плівкою. При надсиланні перевізниками обов'язкова умова наявність ременів.









