Аспірація стружкопилосос на 3200 м3/год. Новий.
сталевий корпус, алюмінієва лита пожежобезпечна крильчатка.
Продуктивність, м. куб./год. 3200
Тиск розрядження, Па 2780
Кількість фільтрів, шт. 1
Кількість мішків накопичувача, шт. 1
Об'єм мішка накопичувача, м. куб. 0,25
Площа фільтра, кв. м 2,1
Діаметр повітроводів, мм 200
Електродвигун 3фаз
-потужність, кВт 2,2
-частота вращ., об/хв 2850
Номінал. напруга, В 380
Габаритні розміри, мм довжина 1100
-висота 2450
-ширина 650
Вага, кг 72
Купити аспірацію у нас можна для станка, форматки, форматно-розкроювального станка, пилкового центру, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка, шліфувального та стрічково-шліфувального станка, торцювального, кромочника, кромкооблицювального станка, гравірувального та ЧПУ фрезерного станка, стрічкопильного станка, лобзика, стрічкової пилорами, багатопильного, брусувального та обкорувального станка, обробного центру циркулярної пилки, шипорізного та стругального станка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 3200 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 0.03 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.25 куб. м |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага | 72 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Діаметр шланга | 125 мм |
- Ціна: 24 200 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружкопилосос постачається в крупнозбиральному виконанні. Корпус упакований стрейч-плівкою. При відправці перевізниками САТ Delivery замовляється послуга упаковки — обрешітка.

