Ось переклад на українську мову:
Аспірація стружкопилосос витяжка на 2200 м³/год.
Можна придбати для деревообробного станка, форматного, форматно-розкрійного станка.
Можна підключити до 3 входів діаметром 100 мм. Стальний зварний корпус, алюмінієва литий пожежобезпечна крильчатка.
- Продуктивність, м³/год: 2200
- Тиск розрідження, Па: 2780
- Кількість фільтрів, шт: 1
- Кількість мішків накопичувача, шт: 1
- Об'єм мішка накопичувача, м³: 0,25
- Площа фільтра, м²: 2,1
- Діаметр повітропроводів, мм: 150
- Електродвигун 3-фазний
- потужність, кВт: 1,5
- частота обертів, об/хв: 2850
- Номінальна напруга, В: 380
- Габаритні розміри, мм
- довжина: 1100
- висота: 2450
- ширина: 650 Вага, кг: 62
Придбати аспірацію у нас можна для станка, форматного, форматно-розкрійного станка, пильного центру, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка, шліфувального та ленточношліфувального станка, торцювальної пили, кромочника, кромкооблицювального станка, гравірувального та ЧПК фрезерного станка, ленточнопилкового станка, лобзика, ленточної пилорами, багатопильного, брусовочного та окорочного станка, обробного центру, циркулярної пили, шипорізного та стругального станка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 2200 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 0.03 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.25 куб. м |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага | 62 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Діаметр шланга | 125 мм |
- Ціна: 21 800 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружка пилосос постачається у великоузловому виготовленні. Корпус упакований стрейч плівкою. Під час відправлення перевізниками CAT Делівері задається послуга паковання — розв'язання.









