Аспірація для деревообробного столярного меблевого цеху виробництва.
Внутрішнє виконання.
Призначена для ефективного видалення пилу, стружки, опилок від деревообробних верстатів, обробних центрів тощо.
Продуктивність 12000 м³/год, 50 шт рукавних фільтрів, 3 накопичувальних мішки, вібровибивання.
Основні технічні характеристики:
|
Установки поставляються у великовузловому виконанні.
Для підключення необхідно забезпечити відповідне електропостачання, відповідне споживаної потужності та заземлення. Підключити повітроводи.
Гарантійний термін експлуатації – 12 місяців.
У пропозицію не входить: доставка, збирання, виготовлення та монтаж системи повітроводів (від верстата до аспірації).
Можлива комплектація повітроводами за індивідуальною схемою з оцинкованої сталі, гофрорукавом.
Купити аспірацію у нас можна для станка: форматки, форматно-розкроювального станка, пильного центру, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка, шліфувального та стрічкошліфувального станка, торцювальної, кромочника, кромкооблицювального станка, гравірувального та ЧПУ фрезерного станка, стрічкопильного станка, лобзика, стрічкової пилорами, багатопильного, брусовочного та окорочного станка, оброблювального центру, циркулярної пилки, шипорізного та стругального станка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 12000 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 2800 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Кількість пилозбірних мішків | 3 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.75 куб. м |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 500 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 3650 мм |
| Висота | 4250 мм |
- Ціна: 300 000 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружкопилосос поставляється у великовузловому виконанні. Корпус упакований стрейч плівкою. При надсиланні перевізниками обов'язкова умова наявність ременів.






