Аспірація для деревообробного столярного меблевого цеху виробництва.
Зовнішнє виконання.
Призначена для ефективного видалення пилу, стружки, опилок від деревообробних верстатів, обробних центрів тощо.
Продуктивність 12000 м³/год, 50 шт рукавних фільтрів, 3 накопичувальних мішки, віброструшування.
Можливе підключення повернення теплого повітря в приміщення.
А також перемикання в режимі зима-літо.
Основні технічні характеристики:
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Установки поставляються у великовузловому виконанні. Для підключення необхідно забезпечити відповідне електропостачання, відповідне споживаної потужності та заземлення. Підключити повітроводи. Гарантійний термін експлуатації – 12 місяців. У пропозицію не входить: доставка, збирання, виготовлення та монтаж системи повітроводів (від верстата до аспірації), повітропроводи повернення теплого повітря до цеху, припливного фільтра-розподільника. Купити аспірацію у нас можна для станка, форматки, форматно-розкроювального станка, пилкового центру, рейсмуса, фуганка, фрезерного, токарного, свердлильного станка, шліфувального та стрічково-шліфувального станка, торцювального, кромочника, кромкооблицювального станка, гравірувального та ЧПУ фрезерного станка, стрічкопильного станка, лобзика, стрічкової пилорами, багатопильного, брусувального та обкорувального станка, обробного центру циркулярної пилки, шипорізного та стругального станка. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 12000 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 2800 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99.9 % |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 3 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 1 куб. м |
| Споживана потужність | 15 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Вага | 1000 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 3650 мм |
| Висота | 4250 мм |
- Ціна: 365 000 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружкопилосос поставляється у великовузловому виконанні. Корпус упакований стрейч плівкою. При надсиланні перевізниками обов'язкова умова наявність ременів.










