
Аспірація витяжка стружкопилосос з циклом для очищення від абразиву заточувальних верстатів та металевої стружки.
40 700 ₴
- В наявності
Аспірація витяжка стружкопилосос пилосос з циклонним фільтром для очищення повітря від абразиву заточувальних верстатів та металевої стружки від заводу виробника.
Аспірація має двоступеневе очищення повітря.
На першому етапі циклон завдяки центробіжній силі відокремлює від повітря важкі частинки абразивної та металевої стружки і пилу.
Це знижує навантаження на фільтр та зменшує вагу накопичувального мішка, тим самим подовжуючи їх термін служби.
На другому етапі відбувається остаточне очищення повітря через високоефективну фільтрувальну тканину.
Широко застосовується для заточувальних, шліфувальних, металообробних верстатів.
Ви можете замовити та купити у нас, як у виробника, цю аспірацію в кількох варіантах виконання з різною продуктивністю.
Аспірація стружкопилосос, рядне виконання з попереднім циклом:
Продуктивність 1500 м³/год, двигун 1,5 кВт, 380В, циклон + 1 фільтр + 1 накопичувальний мішок.
Продуктивність 2200 м³/год, двигун 2,2 кВт, 380В, циклон + 1 фільтр + 1 накопичувальний мішок.
Продуктивність 3200 м³/год, двигун 3,0 кВт, 380В, циклон + 1 фільтр + 1 накопичувальний мішок.
Продуктивність 3200 м³/год, двигун 3,0 кВт, 380В, циклон + 2 фільтри + 2 накопичувальних мішки.
У виробництві використані якісні матеріали, алюмінієва пожежобезпечна крильчатка, фільтрувальна тканина з високим ступенем фільтрації.
Гарантія від виробника 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 1500 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Розрідження | 2730 мбар |
| Ступінь очищення повітря | 99 % |
| Кількість вхідних отворів | 1 шт. |
| Кількість пилозбірних мішків | 1 шт. |
| Загальний об`єм пилоуловлювальних мішків | 0.25 куб. м |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 2400 мм |
| Діаметр шланга | 150 мм |
- Ціна: 40 700 ₴
- Спосіб упаковки: Аспірація витяжка стружкопилосос постачається в крупнозбиральному виконанні. Корпус упакований стрейч-плівкою. При відправці перевізниками САТ Delivery замовляється послуга упаковки — обрешітка.









