
Повітропроводи повітроводи труби аспірація на крайкооблицювальний верстат крайник
22 200 ₴/комплект
- Під замовлення
Відправка з 16 квітня 2026+380 (97) 393-91-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виготовлення повітропроводів для аспіраційних систем для кромкооблицювальних станків
Ми пропонуємо високоякісне виготовлення повітропроводів для аспіраційних систем, призначених для кромкооблицювальних станків та кромочників. Наші повітропроводи забезпечують ефективне видалення пилу та стружки, підтримуючи чистоту та безпеку на вашому виробництві.
Особливості наших повітропроводів:
- Індивідуальне виготовлення: Ми виготовляємо повітропроводи за індивідуальними розмірами, враховуючи всі особливості вашого обладнання та виробничих потреб.
- Комплектація гофрованим рукавом: Наші повітропроводи комплектуються гофрованими рукавами, що забезпечує гнучкість та простоту в підключенні і експлуатації.
- Висока якість матеріалів: Ми використовуємо лише перевірені матеріали для виготовлення повітропроводів, що гарантує їхню довговічність та надійність у роботі. Товщина матеріалу відповідає навантаженням і повітропроводи не стискаються як консервна банка.
Наші рішення допоможуть вам оптимізувати аспіраційні системи, підвищити продуктивність і створити комфортні умови для роботи на підприємстві.
Замовте виготовлення повітропроводів для аспіраційних систем прямо зараз і отримайте індивідуальний підхід та високу якість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Спірально-замковий |
| Тип повітровода за способом з'єднання | Безфланцевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Звукоізоляція воздуховода | Ні |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Товщина стінки | 0.7 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 60 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Колір | Сірий |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Звукоізоляція повітроводу | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 200 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Повітропроводи відправляються перевізником із попутним вантажем. Або компаніями САТ, Делівері із замовленням на упаковку. Нова пошта - невеликі замовлення, які поміщаються в упаковку-бокси.








